Uçurtma Dövmesi | Studio Kırmızı Tattoo Shop /Dövme Stüdyosu
Uçurtma-uçuran-cocuk-dövmemiz-kite tattoo

Uçurtma Dövmesi

Uçurtma Uçuran Çocuk Dövmesİ

Selen İçin tasarlayıp uyguladığımız Uçurtma uçuran çocuk dövmemizin hikayesi birazcık hüzünlü.

Selen studyoya geldiğin de oldukça kararlıydı,Bir küçük erkek çocuğunun uçurtma uçururken ki halini dövmeleştirmemizi istedi.

Anlatırkende biraz hüzünlüydü açıkçası ve neden? Bu dövmeyi  istediğini sorduğumda aldığım cevap beni oldukça şaşırtmıştı.

Genelde insanlar çok sevdikleri insanları kaybettiklerinde bu tarzda çalışmaları isterler ve aslına bakılırsa bu kararı vermek te herzaman çok zor ve ağır bir durumdur.

Ne olursa olsun sevdiğimiz biri için dövme yaptırdığımızda unutmamamız gereken en öneli şey, onun hiç birzaman oradan çıkmayacak olmasıdır ve bu sorumluluğa gerçekten hazırmıyız sorusuna verilecek cevap en önemlisidir.

 

Selenin  dövme hikayesine dönersek;

Selen Bir psikoloji öğrencisi ve bir dersi için,ailesi hapiste olan mahkum çocuklarına ve kimsesiz çoklara özel eğitim ve koruyucu ablalık yapmaktaymış.

Dövmemizdeki erkek çocuğu da onun 1 yıl boyunca koruyuculuğunu yaptığı ufaklığın ta kendisi.

bir çocuğun gelişiminde faydalı olacak bütün faliyetleri 1 yıl boyunca birlikte yaşamışlar,ilk hamburgeri beraber yemişler,ilk bisiklete birlikte binmişler,ilk topa beraber vurmuşlar ve ilk uçurtmayı birlikte uçurmuşlar…

Ta ki 1 yıllık sürecin sonuna kadar…

Merak etmeyin herkesin sağlığı yerinde sadece kanunlar gereği kişilerin birbirlerine bağlılığının artmaması için kanunen 1 yıldan fazla danışmanlık yapılamamaktaymış ve veda anını ölümsüzleştirmek için de bu dövmeyi tasrlamamızı istemiş.

Umarız ufaklığın geleceği de bu dövmedeki kadar renkli ve özgür olur.

Uçurtma-uçuran-cocuk-dövmemiz-kite tattoo

Uçurtma-uçuran-cocuk-dövmemiz-kite tattoo

 

 

Son yapılan dövmelerden ve tasarımlardan ilk senin haberin olsun ister misin?

Üye ol hiç bir DÖVME HİKAYESİNİ kaçırma

[wysija_form id=”1″]

 

 

 

You may also like

Leave a comment