Taksim Dövme Stüdyosu

Studıo Kırmızı Tattoo Shop | Taksim Dövme Stüdyosu

Studio Kırmızı Tattoo Shop

Studio kırmızı tattoo shop 2009 yılında mertkan öngün tarafından İstanbul da kuruldu.

Studyonun kuruluşundan itibaren ağırlıklı olarak kişiye özel dövme uygulamaları ve tasarımları mertkan öngün tarafından tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

Mertkan Öngün Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi mezunudur ve sanat çalışmalarına da Studio Kırmızı da devam etmektedir.

Kişiye Özel Çalışmalarımızı Sitemizin Blog bölümünden “Dövme Hikayeleri” Başlığı altında inceleyebilirsiniz.

Birçok dövme tarzının çalışılabileceği bir stüdyo olmakla beraber genişleyen bir aile yapısıyla Sanat ve Tasarım aşamalarıyla ilgili çalışmalarda yürütülmektedir.

Galerimizde paylaştığımız fotoğrafların amacı , işçilik kalitesini göstermek için sınırlı tutulmuştur. Özellikle KİŞİYE ÖZEL tasarlanmış motiflerin kesinlikle tekrarını yapılmamaktadır fakat onları örnek alarak sizin bedeninize uygun yapılarda ve size özel bir tasarımı seve seve yapılabilmektedir. Sadece kendi yapacağımız çalışmaların tasarımlarını yapmakta ve bunlar için ekstra ücretler almamaktayız.

Dövmenin kişinin ruhunu yansıttığına inanmakta , yapılacak eserin kişinin ruhu ile özdeşleşmesini ve biriciklik özelliğine sahip olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.