Portfolio | Studio Kırmızı Tattoo Shop /Dövme Stüdyosu
  • mertkan öngün

    Galeri

    Yaptığımız dövme çalışmalarından bir kısmını , işçilik kalitesini gösterebilmek amacıyla paylaşmaktayız. Çalışmaların çoğu , KİŞİYE ÖZEL olduğu için ne yazık ki herşeyi burada paylaşamamaktayız. Daha fazlası için stüdyomuza uğrayabilirsiniz.

Önsöz

mertkan Öngün

Dövme Çalışmalarımız,

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Galerimizde paylaştığımız fotoğrafların amacı,işçilik kalitesini göstermek için sınırlı tutulmuştur.Özellikle KİŞİYE ÖZEL tasarlanmış motiflerin kesinlikle tekrarını yapmamaktayız fakat onları örnek alarak sizin bedeninize uygun yapılarda ve size özel bir tasarımı seve seve yapabiliriz. Sadece kendi yapacağımız çalışmaların tasarımlarını yapmaktayız ve bunlar için ekstra ücretler almamaktayız. Dövmenin kişinin ruhunu yansıttığına inanmakta,yapılacak eserin kişinin ruhu ile özdeşleşmesini ve biriciklik özelliğine sahip olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

TATTOO

DÖVME; Taksim Dövme Stüdyomuzda, özellikle "Kişiye Özel Dövme Tasarımı" yapmaktayız. Geleneksel DÖVME tasarımlarını, Modern dövme çizgileriyle birleştiriyoruz.

CUSTOM DESIGN

KİŞİYE ÖZEL TASARIM; Aradığınız Dövmeyi Kataloglarda Bulamadınız mı? Gelin birlikte neler tasarlayabileceğimizi konuşalım. Maori, Abstract gibi birçok dövme tarzında yaptığımız tasarımları inceleyebilirsiniz.

COVER UP

DÖVME KAPATMA; Eski, mutsuz olduğunuz DÖVMELERİ kapattırmak, kesik yanık, ameliyat izlerinizden kurtulmak için bizi arayabilirsiniz.

Güncel DÖVME çalışmalarımız için bizi INSTAGRAM hesabımızdan takip edebilirsiniz.

INSTAGRAM

TAKİP ET