Dövme ile yanık izi kapatma, Yanık Üzeri Dövme Kapatma

Yanık izi üzerine dövme yapımı

Dövme ile yanık izi kapatma. Yanık izleri üzerine dövme yaparak kapatma işlemi oldukça yaygınlaştı.

Çoğumuz, dış görünüşümüzü olumsuz etkileyen ve moralimizi bozan bu yaralanmaların dövme ile kapatılıp kapatılamayacağını merak ediyor. Yanık ve Yara izlerinin üzerine dövme yapılarak onlardan kurtulmak mümkün mü?

Evet mümkün. Küçükken, kaynar su, sıcak süt dökülmeleri gibi kazalar sonucu oluşan yanık izlerinin üzerine, dövme yapılarak oldukça başarılı ve kalıcı sonuçlar elde edebilmekteyiz.

Yanık üzerini dövme ile kapatma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok farklı etken vardır, dilerseniz yanık izleri üzerine yapılacak dövmelerde nelere dikkat edilmesi gerektiğine beraberce bir göz atalım.

 

Dövme İle Yanık İzi Kapatma, Yanık Üzerine Dövme Kapatma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Yanık üzerine yapılacak dövme için öncelik belirlenmesi gerekenleri sıralayarak işe başlayalım.

 1. Yanık iziniz taze mi? Yanık veya yara üzerine Dövme uygulaması yapılabilmesi için öncelikle bölgenin iyileşme sürecini tamamlamış olması gerekmekte, bu iyileşme süreci kişiden kişiye ve deri yapısına göre değişmekle birlikte 6 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir.
 2. Yanık bölgeye ameliyat uygulandı mı? Yada uygulanacak mı? Kimi yanık vakalarından sonra bölgelerde aşırı zedelenmeler meydana gelmektedir. Bu tip durumlarda kişinin hareketlerini kısıtlayan deformasyonlar oluşmakta ve bunların giderilebilmesi için doktorlar tarafından cerrahi operasyonlar uygulanmaktadır. Sizin durumunuz için böyle birşey söz konusu mudur?
 3. Yanan Bölge, Dövme ile kapatılmaya uygun mu? Doktorunuz yanan bölge için dövmenin uygunluğunu onayladı mı? derinizin durumu göz önüne alınarak yanan bölgenin üzerine dövme yapılmasının ne gibi sakıncası olabileceğini dokturunuzla görüşüp ortak bir karara varmalı ve bu bilgileri Yanıklarınızı üzerini dövme ile kapatacak sanatçı ile paylaşmalısınız.
 4. Yanık bölgeyi dövme ile kapatmak için nasıl bir dövme modeli seçilmeli? Yanık izi, ameliyat izi, kesik izlerini kapatmak için dövme seçimi çok önemlidir. Yapılacak dövmenin tasarımı yanık bölgeyi kamufle edecek bir tasarım olmalıdır ve kesinlikle bu konuda deneyimli olan bir dövme sanatçısı ile çalışılmalıdır. Profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılacak işlemlerin o bölgeye vereceği zarar dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. En doğru kararı dövme sanatçısı le birlikte oturarak durum değerlendirmeleri sonucu elde edebilirsiniz.

Dövme ile yanık izi kapatma veya Yanık üzeri dövme ile kapatma işlemi için oldukça dikkat edilmeli, sabırlı davranılmalı, iyi araştırmalı ve bu konuda deneyimli bir dövme sanatçısı ile çalışılması gereken bir konudur.

 

Dövme ile Yanık İzelerini Kapatma Fiyatları Ne kadar?

Dövme ile yanık izlerini kapatma fiyatları oldukça geniş bir kavramdır. Kapatma dövme fiyatları belirlenirken, yapılacak bölge, yapılacak çalışmanın detayları ve işçiliği, yapılacak uygulamanın seans sayısı, Çalışmayı ve dövme tasarımını yapacak sanatçıya göre yanık izi kapatma dövmelerinin fiyatları değişmektedir. En doğru fiyat bilgisini çalışma yapılacağı zaman bölge boyut ve detaylara bağlı kalarak dövme sanatçınızla birlikte belirleyebilirsiniz.

 

Biz Studio Kırmızı Olarak Uzun zamandır bu tip yanık izlerini dövme ile kapatma, ameliyat izlerini dövme ile kapatma, kesik izlerini dövme ile kapatma konularında çalışmaktayız. Dilediğiniz zaman bu tip çalışmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaptığımız çalışma örneklerini inceleyebilirsiniz.

Yanık izlerimi Dövme ile Kapattırmak İstiyorum

Hemen İletişime Geçin

İletişim

 

  Adınız (*)

  Soyadınız (*)

  18 Yaşından Büyüğüm (*)

  evethayır

  Telefon (*)

  Epostanız (*)

  Konu

  İletiniz

  Dosya Gönderme

  Dosya Gönderme

  Lütfen Karakterleri Girinizcaptcha